+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

17 Dec 2018

Užitečný a Originální dárek pro NĚJ! ZBAV HO STRACHU Z MEDITACE!

Vybírat dárek muži, to vůbec není tak snadné, jak to na první pohled vypadá. Muži mají totiž dost často pocit, že mají opravdu všechno a že nic nového už rozhodně nepotřebují! A co my ženy potom s tím?
A zase… volit voucher na masáž, večeři nebo slevový kupon do obchodu se sportovním oblečením? Sakra, jak být letos originální? Jak darovat milovanému partnerovi něco, co by si sám nekoupil, co by ho nejspíš ani nenapadlo, a přitom mu to prospěje? Jak ho překvapit, krátkodobě i zaskočit, ale z dlouhodobého hlediska nadchnout – a zároveň na tom neprodělat kalhoty? A jak to vyřešit rychle, skoro lusknutím prstu?
“Můj následující tip je prověřený! Mému partnerovi pomohl vyřešit dlouhodobý problém, avšak upozorňuji, že partner z dárku nejdříve nebyl vůbec nadšený! ‘To mám jen tak sedět se zavřenýma očima a nic nedělat? A to vážně něčemu pomůže?’, zhrozil se nejprve. Říkala jsem si, co jsem to udělala za blbost! Když ho ovšem vyzkoušel, změnil názor nejen on, ale já jsem nadšená a šťastná, že jsem do toho šla a dárek mu pořídila! Pomohl mu překonat zbytečný stres z práce a poruchy pozornosti, je nyní vyrovnanější a má pozitivnější pohled na události! Také mám pocit, že dokáže být více pozorný, což vede k větší spokojenosti  ve vztahu a to Ti nebudu ani mluvit o tom, jak se nám zlepšil sex,” říká s divošským úsměvem Veronika.
Milé Ženy, pokud chcete vašemu partnerovi věnovat pod stromeček něco, co by si patrně nikdy nekoupil (a vy z toho chcete taky těžit 🙂 neslyšící nic jiného než, že ‘nemá čas’ chodit na lekce (a přitom by ve skrytu duše chtěl mít pohodu a vy taky :), klikněte na www.umenimeditace.cz a připravte se na to, že odteď budete mít po svém boku muže ve svém středu, vyrovnaného, takového, který bere věci s nadhledem a nerozhodí ho jen tak nějaká maličkost! Tento kurz je k tomu jak dělaný!
S láskou a Vánoce plné lásky
Zuzzi a Joselo ❤️

Leave a Reply