+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

19 Sep 2019

TOP 10 seznam knih, které mi změnily život

//
Comments0

Hodně mi píšete, že rádi čtete, ale na trhu je tolik knih, že nevíte, kterou přečíst dřív.

Pak jste na tom nejspíš jako já, která má 5 knih v pracovně ohledně koučinku, dalších 5 u postele ohledně vztahů a meditace,

a dalších milion v knihovně, jak na Kanárských ostrovech tak doma na Lipůvce.

Pamatuju si na ten moment, kdy jsem vlezla do knihkupecví v Chicagu (ano, USA je v osobním rozvoji o 30 let dál a tomu taky odpovídá literatura!) Myslela jsem si, že si odvezu snad celé knihkupectví! Všechny ty hvězdy, co jsem viděla tenkrát ve filmu Tajemství tam měly svoje knihy a já jsem je chtěla všechny. Díky bohu, že aerolinky mají limit jen 23kg a já si mohla dovést jen dvě, které jsem stejně nedočetla. Američani se tak nějak vyžívaji v biblích, tím myslím opravdu tlustých knížkách.

Já jsem naopak motivovaná velmi tenkými knížkami (takže to bude asi ten důvod, proč jsem je do teď po 4 letech ještě nedočetla.)

Proto, aby to u vás nevypadalo jako u mě doma, kam se podívám, tam knížka (ikdy je to samozřejmě krásný pohled, ale je lepší mít ty vědomosti v hlavě a aplikovat je, než je mít někde vystavené a myslet si, že se podle toho řídíme-ach jaký omyl!), tak jsem se rozhodla napsat ty NEJ knihy, které mi změnily život a tudíž pomůžou najít vaši cestu ke spokojenému a klidnému životu i vám.

Budu ráda, když napíšete do komentáře ty vaše, ať se taky obohatím!

TOP 10 SEZNAM KNIH, KTERÝ MI ZMĚNILY ŽIVOT

  1. Moc Podvědomí – Dr. Murphy
  2. Mnich, který prodal své ferari – R.Sharma
  3. Miluj svůj život – L.Hay
  4. Čtyři dohody – Don Miguel Ruiz
  5. Muž, který chtěl být šťastný
  6. Tajemství lásky- Barbara de Angelis
  7. Think and Grow Rich- Napoleon Hill
  8. 100 nejkratších cest k sobě-Petr Casanova
  9. Požádej a je ti dáno – E.Hicks
  10. Koučem sama sobě – Z. Husarová

Věřím, že vás tento seznam inspiruje a posune ve vašich životech dál. Poslední jsem zmínila svoji vlastní zatím elektronickou knihu. Já jsem sama sobě často inspirací, když po sobě čtu některé články, připadám si, jako bych  je psala v ten moment pro sebe. Ráda bych k mé knize samozřejmě časem přidala svůj životní příběh a příběhy klientů, na které se tak často ptáte, ale zatím hledám parťáka, který by mi s psaním opravdové tištěné knihy pomohl. Kdybyste o někom věděli, ať se mi ozve.

Pokud je pro vás cesta knih fajn, ale chcete něco akčnějšího a posunout se rychleji ve vašem životě, můžete si odpovědět na několik koučovacích otázek tady a se zbytkem vám pomůžu já.

Vaše Zuzzi

 

Leave a Reply