+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

POBYT

sebevědomá
Business BOhyně

Magické Místo | 4.-6.6.2021

Jen si představ jak...

Ty, my + skupina inspirativních úspěšných žen trávíme tři dny v prostředí pohádkového místa uprostřed přírody.

Ahhhhh...

Co očekávat?​

Chystáme se tě unést na magické místo, kde můžeš být opravdu sama sebou, kde upustíš svou uzdu kreativity, kde prodiskutuješ svoje nápady, požádáš o radu, kde si užiješ ženské sdílení a necháš se inspirovat jinými fantastickými úspěšnými ženami. Jedině tak totiž můžeš zažít opravdovou sílu ženy- ŽENY, která je jedinečná, unikátní a napojená. NAPOJENÁ na sebe a svoji božskou esenci! 

Strávíme tři dny obklopené magickou přírodou, budeme si užívat zdravého vyživujícího vegan jídla a pracovat sami na sobě @ podnikání prostřednictvím koučinku, rituálů a ženského mastermind.

PROČ JSME SE ROZHODLY POBYT USPOŘÁDAT?

Jako ženy víme, jak snadné je uvíznout v prokrastinačním kole, nebýt schopny se pohnout z místa, pochybovat samy o sobě a cítit se izolované. Věříme, že komunita a informace jsou řešením. Proto jsme se rozhodly uspořádat tento pobyt.

POBYT ZAHRNUJE:

2 noci v eko penzionku uprostřed magické přírody – 2 výživné bezlepkové vege snídaně, obědy a večeře – Pokrmy a nápoje v BIO kvalitě – NON-STOP snack bar – Bezlepkové a RAW varianty – 1x rituál Sebevědomé Business Bohyně – 2x ranní kundalini jóga – 1x Sebevědomá hypnóza – 1x Sebevědomá inkantace v přírodě          4x Boží Workshopy – 1x Dárek – Veškerý výukový materiál – Sebevědomá Business Bohyně Certifikát

Pro koho je pobyt Sebevědomá Business BOhyně?

Pro tebe superwoman, která tvrdě pracuješ na svém vysněném životě, kariéře, ale nevěříš si mít podnikání svých snů.

Pro tebe, která si zasloužíš mít muže svých snů, přestat nad sebou pochybovat a neustále se kritizovat

Pro tebe, která máš pocit, že nejsi dost dobrá, dost hezká, dost inteligentní, dost zábavná a chceš to konečně pocítit zevnitř ven.

Kdo jE ORGANIZÁTORKA & LEKTOŘI?

Jsme sebe-vědomé ženy, jako jsi ty, co chtějí ve svých životech víc. Jsme si vědomi svých strachů a naučily jsme se s nimi pracovat efektivními metodami a technikami.

Inspirujeme tě, aby jsi i ty neklesla už nikdy ve svých standardech ve vztazích a práci. Zasloužíš si to nejlepší.

ZUZZI HUSAROVÁ

ORGANIZÁTORKA

LEKTORKA

Mrkni na naše REFERENCE...

"Zuzku znám již řadu let, ale až teď nastala ta pravá chvíle, kdy její služby využívám na 120% a opravdu mi moc pomohly. Díky ní jsem se posunula z pozice nevěřícího, věčně pesimistického člověka, který se nechal všemi ovlivňovat, na samostatnou, veselou ženu, která si jde za svými cíli a začíná věřit hlavně v sebe sama!!! Zuzzi děkuju!!!"
Lenka Tulisová, manažerka Alianz, Brno
"Zuzzi jako člověk mě velmi nadchla, inspirovala mě. Má spoustu zkušeností ve svém oboru a přestoje velmi lidská. Nevěděla jsem, co čekat od pobytu, protože jsem s ničím podobným neměla zkušenosti, ale bylo to pro mě nad veškerý možný očekávání. Každý den, když jsem se probudila, cítila jsem se mnohem lip, než den předešlý. Naprosto mně uchvátila veganská strava. Neměla jsem žádné zdravotní problémy, kterými normálně trpím! Nejvíc se mi líbil workshop o pouštění svých strachů.Cítila jsem se naprosto skvěle. My ženy to potřebujeme."
Eva H., manažerka vzdělávacího centra

Co ZÍSKÁM z retreatu sebevědomá BUSINESS BOHYNĚ?

 • Sebevědomí - přeprogramuješ mysl na sebevědomé smýšlení, mluvení, chování
 • Sebevědomé Komunikační techniky - budeš vědět, jak reagovat na jakoukoliv nepříjemnou situaci
 • Sebevědomí do vztahu - získáš nové přístupy, aby jsi pro partnera byla neodolatelná, jedinečná a chtěl tě nosit na rukou
 • Zdravé jídlo - ochutnáš i jídlo, které jsi možná ještě nikdy nezkusila a pomůže ti zhubnout a cítit se skvěle ve svém těle
 • Health boost - podpoříme tvoje zdraví na úrovni těla, duše a mysli
 • Návod- jak komunikovat s mužem, abych pro něj byla neodolatelná a jedinečná
 • Photoshooting - profesionální fotograf zachytí tvoje nejkrásnější okamžiky, aby ses vždy o tyto fotky mohla opřít a vědět, že nikdy nejsi sama na své cestě
 • Hodně lásky - Překvapení, dárky, objetí….

KDY

Příjezd:
Pátek, 3. září mezi 18:00-19:00
Zahajovací ceremonie začíná ve 20:00

Odjezd:
Neděle, 5.září v 14:30
Závěrečná ceremonie je od 13:00 do 14:00

KDE

Jsme si jisté, že si užiješ domácího prostředí v nadstandardně zařízeném hotýlku. Toto místo je magické a rozhodně načerpáš spoustu energie z přírody, ve které se nachází. 

Po registraci ti pošleme podrobnou adresu a přidáme tě do uzavřené VIP Facebookové skupiny, kde se budeš moci propojit s ostatními účastnicemi.♡

SUPER VČASNÉ PTÁČE

7.777,-
 • platnost 21.1.-31.1.2021

VČASNÉ PTÁČE

9.999,-
 • platnost 1.2.-1.3.2021

NORMÁLNÍ CENA

18.888,-
 • platnost 2.3.-1.6.2021

Jak se REGISTROVAT?

Registraci provedeš vyplněním závazného registračního formuláře a provedením platby. Informace ohledně platby najdeš ve formuláři.

Máš OTÁZKU?

Mrkni na nejčastěji kladené otázky:

Nikdy předtím jsem na takovém pobytu nebyla, je pobyt pro mě?

Pokud nemáš žádné zkušenosti osobním rozvojem nemusíš se bát. Poskytujeme všechny potřebné metody a techniky, aby ses cítila pohodlně a příjemně. Lektor ti vždy nabídne lehčí či schůdnější varianty.

Co budeme jíst a pít?

Barevná veganská strava plná vitamínů a minerálů je pro bude nachystaná v  bezlepkové i raw variantě. Nemusíš se bát, že bys měla hlad. Budeme pro tebe mít připravený i snack-bar po celou dobu pobytu.

Nejsem ještě rozhodnutá, jak poznám že je pobyt pro mě?

Absolvování pobytu je skvělým začátkem pro vytvoření či posílení pozitivních návyků jako je zdravé stravování, ranní cvičení či meditace. + Skupina podobně smýšlejících žen ti vytvoří bezpečné prostředí, že se ti v neděli nebudu chtít odjet.

Když nebudu moct jet, můžete mi vrátit peníze?

Kurzovné je možné vrátit při zrušení pobytu 40 dnů před začátkem pobytu. Později kurzovné nevracíme, ale můžeš pobyt bezplatně převést na někoho jiného a informovat nás o tom emailem.

Jak budu ubytovaná?

K dispozici máme celkem pokoje po dvou, po 3 a po 4 s vlastní koupelnou. Díky naší zkušenosti s retreaty můžeme říct, že pobyty jsou velmi krásný proces sdílení.

Můžu přijet na pobyt dříve nebo později?

Kvůli páteční přípravě není příjezd možný před 18:00, pokud potřebuješ přijet později, zkonzultuj to s námi v emailu. V neděli, po ukončení pobytu si můžeš nechat auto na místě (pokud přijedeš autem) a udělat si výlet do okolní přírody.