+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

4 Apr 2018

Recept na sexappeal a charisma

Poslední dobou se mi děje velmi často, že mi muži či ženy říkají, jak jsem krásná, charismatická a spoustu dalších hezkých slov.

Dokonce mi jeden muž na tanečním kongresu řekl, že nejspíš učím meditace. Bez toho, aniž bychom spolu promluvili pár slov. Potěšilo mě, že to ze mě září, zároveň jsem si položila otázku, jak to dělám? Vlastně popravdě, mi ji nejdříve položila moje kamarádka Amanda, která nechápala, jak je možné, že mi lidé kolem mě neustále říkají něco krásného a jsou ze mě tak uchvácení. Ona je úžasná krásná žena, velmi úspěšná, ale u mužů má smůlu. Proč? V dnešním článku najdete recept na sexappeal a charisma.

Vnitřní přitažlivost nebo-li charisma

Vnitřní přitažlivost či charisma je síla, která vychází zevnitř nás. Je to to, co vyzařujeme, naše vnitřní nalcoupleadění. Sloučí se totiž naše vědomé a nevědomé postoje, smýšlení o sobě a o světě, přesvědčení a přání. To je to, kým doopravdy jsme. Lidé to podvědomě z nás cítí a reagují na nás. Nemusíme proto někdy ani mluvit, a jelikož se cítí v naší energie velmi příjemně, chtějí v ní zůstat co nejdéle. Jsme pro ně přitažliví, sexy. Když na sobě pracujeme, měníme své vnitřní vyzařování. Tím zvyšujeme svou vnitřní přitažlivost pro vhodného partnera.

Vnitřní přitažlivost versus vnější přitažlivost

Ženy, opravdu si myslíte, že se muž, hledající životní partnerku, rozhoduje jen podle zevnějšku? Nebo naopak jen výhradně podle nitra? Zevnějšek je pro muže velmi důležitý, protože jsou vizuální. Zároveň důležitou roli (někdy i rozhodující) má povaha partnerky a jak se s ní cítí. Proto je tak důležité na sobě pracovat, aby se s námi muž cítil dobře, v harmonii a radosti. Aby cítil naši lehkost bytí. To říká nejen zdravý rozum, ale i statistiky.

CO je tedy důležité?

  • Vnitřní přitažlivost má být ideálně v souladu s vnější přitažlivostí.
  • Bez vnitřní přitažlivosti může být příležitost k seznámení k ničemu.

Jak začít? Domluvte si ukázkové sezení 30 min online koučinkua začněte pracovat na zvyšování své vnitřní přitažlivosti a charismatu.

couple III

 

Inspirace: www.svetlosrdce.cz

 

Leave a Reply