+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

14 Sep 2016

PROMĚNY ŽENY : Nový projekt, kde pomáhám ženám ZMĚNIT ŽIVOT

//
Comments0
/
Tags

Rozhodla jsem se pomoci ženám POZITIVNĚ změnit jejich život.

Díky mé úžasné kamarádce a Raw šéfkuchařce Zuzce Lužné, jsem se stala součástí projektu PROMĚNA ŽENY.

První příběh začínám psát s úžasnou ženou Lenkou, která už nechce žít ten nudný život šedivé myšky a neustálé oběti okolností. Rozhodla se, že si bude tvořit svůj život přesně tak, jak chce ona, a vesmír jí začal krásně přispívat a foukat do plachet její pomyslné bárky.

Motto projektu : Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, abys toho dosáhl !          

Paolo Coelho

nova-cesta

Součástí mého života je touha pomáhat lidem k radostnému, spokojenému a šťastnému životu.

Ještě před tím, než jsem začala s projektem Zuzzi Husarova sro a Umění meditace, tak jsem v Peru měla nespočet možností pomáhat ať už ve školách pro chudé děti učit angličtinu, ve věznici pro ženy, na Kubě pomáhat rozvoj kreativity místní mládeže nebo založením neziskové organizace Ayni Sonqo ( V kečuánštině pomoc ze srdce) pro volnočasové aktivity chudých dětí v Cuscu. V Brně jsem pomáhala koučovacími skupinami v organizaci Kociánka pro hendikepované děti a vždy to bylo něco, co rozzářilo moje srdíčko, když jsem viděla ty pokroky, u jednotlivých osobních příběhů.

Na své cestě do Peru jsem cítila, že moje největší zapálení je při pomoci ženám. Věřím totiž, stejně jako Hernán Hernandéz, ve své knize Kurandera, že síla ženy může změnit celou planetu. Díky ní, se můžou změnit muži a díky tomu i celá společnost. Potřebovala jsem projít určitou cestou sama, abych byla plně připravena. Díky uvědomění, že pouze skrze vlastní respekt, trpělivost a moudrost, můžu mít ohromnou sílu a tudíž ovlivňovat v pozitivním aspektu věci, které se dějí kolem mě.

A protože vesmír mi dal spoustu na mé cestě za sebepoznáním, vždy je pro mě důležité mu to vracet. A jednou z cest ije i pomoc ostatním ženám.

quote-life-change

Co bylo impulzem?

Už dlouho jsem měla potřebu, dávat zpět planetě zemí a pomáhat i těm, kteří nemají tolik možností. A když jsem se bavila se svojí kamarádkou Zuzkou, řekla mi o svém projektu, kdy pomáhá měnit jednu úžasnou ženu skrze živou stravu. Vždy proměna je třeba na duši, těle i mysli. A proto mi bylo hned jasné, že chci, aby Lenka měla tuto změnu trvalou a stejně tak jako její tělo bude zářit zdravím, její mysl bude podporovat Lenku na její cestě za snyA zde jsou

Lenčina slova k začátku naší spolupráce:

Zuzzi, moc Ti děkuju. Moc mě tvoje ochota mě koučovat nadchla. Mně je koučování velmi sympatické, sama bych se k němu rada jednou dopracovala 🙂 A poznala jsem už hodně koučů a stále mi chodí do cesty nápovědy ohledně koučování. Ale mít svou koučku, to je paráda. Jen se se mnou asi krapet nadřeš, protože, ja člověk na sobě maká a odkrývá postupně nánosy všeho, co ve svém životě už, je to docela fičák. Zatím pracuju na mentálním čištění a na pěstování sebelásky. ALE SEBEVĚDOMÍ, to mi hodně chybí, abych mohla do světa zářit. Zuzzi, moc Ti děkuju.Ja se mooooc tesim, dlouha leta ve mne zraje myšlenka, že když už se nevěnuji psychologii profesně, že bych chtěla aspoň koučovat, ale že nejdřív musím sama koucinkem na vlastni pěst projit 🙂Je to pro mě velká pocta mít svoji vlastní koučku, mám z toho obrovskou radost a těším se na naši spolupráci a jak na sobě máknu 🙂

Lenka

Společně budeme sledovat, jak se Lence daří a už brzy se dozvíte odkaz na její web a facebook, kde bude i ebook ke stažení ZDARMA a mnoho zajímavostí a rad z její cesty za zdravým, krásným šťastným životem.

 

 

 

 

Fotka Lenky při prvním kroku k její změně mysli:)

koucink-lenka

Leave a Reply