+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

10 Jul 2019

Orgasmus a koučink, co mají společného?

//
Comments0
/
O koučinku sis toho spoustu načetla, naposlouchala, ale zatím nevyzkoušela?

Včera jsem byla na nové hodině jógy tady na Kanárských ostrovech, když jsem přišla, lektorka mě představila jako NLP koučku a mindfulness trenérku a prosila mě, jestli bych v centru udělala nějaký víkendový workshop. Překvapilo mě, jak byla nadšená, z toho, že jsem na hodinu dorazila (komunikovaly jsme spolu pouze přes whatsapp) a bylo vidět, že si toho o mě spoustu načetla.

Přistoupila ke mě jedna rusovláska s nadšením v očích, že koučink zná, že sleduje pana XX na facebooku. To mě potěšilo, protože ví, jak NLP může změnit život. Když jsem se jí zeptala, jestli ho vyzkoušela, smutně zavrtěla hlavou.
Proto jsem jí hned navrhla, ať se za mnou další týden zastaví v kanceláři a něco s tím uděláme.
Koučink je jako orgasmus, dokud si ho neužiješ na vlastní kůži, tak opravdu nepochopíš, jak fantastický to je 🙂
Proto i tobě chci dát dneska dárek, a zvu tě k 30 min koučinku pro tvůj posun. Do 17.7. mám rezervovaný 1 slot na 30 min koučinku za 39 EUR (1000 Kč). Užij si orgasmus koučinku a posuň se v tom, co teď řešíš. 
Ať už řešíš téma vztahu: přeju si konečně potkat partnera svých snů, nebo vyřešit problémy v partnerství, zbavit se smutku z rozchodu, vyřešit téma pauzy ve vztahu…
nebo téma postavy: chci získat svoji ideální postavu, zhubnout na moji vysněnou váhu, začít pravidelně cvičit a dobře se stravovat
nebo práci: chci začít dělat co mě baví, rozjet koučovací business nebo jakýkoliv jiný projekt, mít dostatek financí…
bez koučinku se budeš stále motat v kruhu s hlavou plnou nápadů, ale realizace nikde.
Společně zvedneme sebedůvěru, jasnost, konkrétní akční kroky, které ti pomůžou realizovat to, o čem už dlouho v noci přemýšlíš.
Inspirací ti může být příběh klientky, která díky koučovacím sezením získala partnera a vztah svých snů. Postavit se za sebe a svoje potřeby může být jeden z nejdůležitěších kroků, které ti pomohou mít vztah po kterém toužíš:
Zuzzi, musím ti napsat jak dopadly moje akční kroky z posledního koučinku! 
Tak jsem mu to všechno řekla a musím přiznat, že to bylo docela dost těžké až drsné pro mě. Jeho první reakce byla dost odmítavá. Řekl mi, že mi nedokáže slíbit, že se budeme vidět víckrát do měsíce než jak tomu bylo doposud. Říkal, že se nechce cítit zatlačován do kouta a limitován. Přiznal mi, že se bojí, že ztratí zase sám sebe a svobodu, kterou teď získal a že si teď chce užívat a nechat vše přirozeně plynout. Zeptala jsem se ho, kolik teda potřebuje času a na to mi nedokázal odpovědět.
Musím říct, že jsem odcházela v slzách a ráno, když jsem se probudila byla jsem rozhodnutá se s ním znovu sejít a říct mu, že nechci být na čekané. Srovnala jsem si to v sobě a věděla jsem, že mu musím říct, že respektuji jeho potřeby, ale že zároveň respektuji ty své a že nechci, aby ani jeden z nás potlačoval sám sebe. Byla jsem rozhodnutá nechat ho jít, protože jsem neviděla žádnou jinou možnost.
A jaké překvapení mě čekalo, když jsem se znovu sešli!!! Než jsem mu to stačila říct, spustil první on. Řekl mi, že o tom celou noc přemýšlel a došlo mu, že je rád, že jsem mu vyjádřila své potřeby a že nechce ztratit to pouto, které mezi námi je. Požádal mě o trpělivost a o čas dokud si právně nedořeší předešlý vztah. Říkal, že si je vědom toho, co já potřebuji a že si myslí, že to spolu dokážeme vyřešit, abychom byli spokojení oba dva. Měla jsem potom takový docela zvláštní pocit, byla jsem klidná a plná lehkosti. 
Odjela jsem na týdenní konferenci a žasla jsem, jak se začal snažit a plnit to co řekl. Každý den se mnou krásně komunikoval a cítila jsem z něj jen to nejlepší. Ještě jsem ani nebyla zpátky a už mi psal, jestli se večer uvidíme a jestli s ním další den pojedu na výlet, že by mě chtěl vzít na místo, kde to má rád. – Tohle předtím nikdy neudělal! Takže jsme další den výletovali a bylo to moc krásný, poprvé mě taky vzal k sobě domů a přiznal mi, že se na to moc těšil a že když se stěhoval, tak to dělal s myšlenkou na mě, co na to řeknu. No byla jsem pár dní v naprostém úžasu. Vlastně pořád jsem!
Od té doby jsme spolu byli skoro každý víkend (oproti 1x za měsíc!). Minulý týden mě vzal s sebou na koncert, kde jsem mohla prověřit svoji spontánnost, na které jsem pracovala na posledním koučinku. A světe div se, bylo to parádní! Nejen, že jsem si to já užívala, ale i on byl naprosto spontánní. Choval se ke mě doopravdy jako partner o kterém jsem vždy snila: bral mě za ruce a přirozeně objímal – to taky dřív nedělal, držel si svoji odtažitost!
 
Takže co jsem si za ten měsíc uvědomila: komunikovat a vyjadřovat své potřeby a pocity – to je základ. Jsem díky tomu v klidu. Vnáším mezi nás klid, který mi pak on vrací. Prostě paráda. 
Přijdu si teď jako na lehátku v moři, kde se lehce houpu na vlnách a pomalu se posouvám ke sluníčku a užívám si každý jeho paprsek. 🙂 K. “

Bude mi ctí být na tvé cestě tvou koučkou a průvodcem. Naše práce bude intenzivní, ale budeš se cítit sebevědomější, motivovanější a s nadšením, že konečně realizuješ to, po čem jsi tak dlouho toužila. jindy.

Zuzzi Husarová

Ano, chci partnera svých snů!

Leave a Reply