+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

7 Jun 2018

Naslouchat ženě ⭐

//
Comments0
/

V mnoha tradičních kulturách muži svým ženám hluboce naslouchají, protože si uvědomují, že jsou v kontaktu s hlubokou moudrostí. V naší společnosti tento druh kontaktu často chybí.

A tak se ptáme. Muži, jste otevření inspiracím svých žen? A ženy, máte odvahu tyto inspirace se svými muži sdílet?

Partnerský vztah je jednotka a bez vzájemné spolupráce mu uniká velký potenciál. S údivem často sledujeme, jak oddělení v tomto ohledu některé páry jsou.

Ženy přestaly s muži sdílet své vnímání, protože nevěří, že budou slyšeny. Muži nejsou schopni naslouchat svým ženám, protože jsou pošlapáni matkami a babičkami. Tak moc museli v dětství poslouchat (a často to bylo vedení zcestné), že už se jim další ženu prostě poslouchat nechce nebo v sobě jednoduše mohu mít přesvědčení, že to nemá smysl.

Z tohoto kolotoče je potřeba se vymanit, protože muž, který není otevřený inspiracím ženského principu, strádá. A žena, která svá vědění před mužem skrývá, protože nevěří, že by ji chtěl poslouchat, se stává jedovatou a frustrovanou.

Zranění z pošlapání ženami je třeba uznat a postupně z něj vystoupit. Když muž potom začne své ženě naslouchat, hodně věcí se pozitivně promění. Možná bude konfrontován s některými svými egoistickými tendencemi, ale duševně bude zrát.

Velmi často je to v párech tak, že žena se “stará” o muže duševně a muž o ženu hmotně. Ženy často vnímají věci hlouběji, mají otevřená srdce, slyší vedení a přicházejí jim inspirace, a to nejen k nim osobně ale k celé rodinné jednotce či společnosti.

To, co žena muži přináší, musí být naslouchání-hodné. Je tedy zapotřebí, aby žena znala sama sebe i se svými stinnými stránkami a nezneužívala rodící se mužovu otevřenost pro své manipulativní hry.

Muž nemůže svou ženu následovat slepě. Musí v Srdci cítit, že to je ono, že ona mu přináší dar a tak jí on může nabídnout ty své.

Když se žena v proudu své vnitřní pravdy sladí s mužem, který je otevřen jejímu vedení, přichází harmonický tok silné energie, který je pro oba naplňující a který může oba posunout velmi daleko za štestím.

Muž potom přirozeně svou ženu ctí, stává se jejím ochráncem a ona jeho nektarem.

5p

 

 

 

 

 

 

 

 

– Kushi a Nammo – Světlo Vědomého Vztahu

Leave a Reply