+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

15 Jun 2019

Moje nejhorší noční můra se splnila!

Nemůžu tomu věřit!

Když mě probudil, srdce mi poskakovalo nahoru a dolů a hned jsem si uvědomila, co se stalo. Přála jsem si, ať je to opravdu jen zlý sen, který se mi před cestou občas promítne pred očima! Ale nebyl! Byla to realita!

Zeptala jsem se se strachem v očích: “kolik je hodin?” a moje intuice mi říkala, že z odpovědi nebudu nadšena! Přála jsem si nemožné: ať se vrátí čas! Ale to nešlo! Bylo pozdě a já opravdu zaspala!

Měla jsem 12 min na cestu k autobusu na letiště (bežně cesta trvá 20 min). Mně nezbylo nic jiného, než věřit, ze se pokusím o nemožné ( jak mi vždy říká mů muž: “ Jediné nemožné je to, o co se ani nepokusíš.”) a pojedu!

Nejen, že jsem věřila, ale hned jsem udělala vše pro to, aby se tak stalo. Zavolala jsem do agentury (číslo jsem samozřejmě neměla, hned jsem ho začala v rychlosti hledat na internetu). Zeptala jsem se, jestli autobus může 10 min počkat. Odpověděli, ze to neni možné. Múzou počkat max 5min.

Odpovědí jsem se nenechala rozhodit a nasedla do auta. Věděla jsem, ze kdyz o mě ví, je to prvni krok. Ted zbývá ten druhý, energie! Jak jsem sedla do auta, okamžitě jsem se ponorila do klidu, jaký budu cítit, kdyz do autobusu nasedam. Vysílala jsem lásku a poděkování řidiči autobusu a věděla jsem, ze budou muset čekat dýl, ale že to udělají.

Kdyz jsem přijela na autobusové nádraží, nikde jsem autobus neviděla a uz jsem si myslela, ze opravdu ujel.

V tom jsem ho uviděla v rohu, ve tmě nebyl skoro vidět! Zavírali dveře a odjizdeli! Vylitla jsem auta, s jasnou misi: ten autobus stihnu ikdybych za nim mela běžet! Zaklepala jsem na dveře a hned mi otevřeli s úsměvem: “ Vy jste ta, na kterou čekáme? Tak pojďte, vaše sedadlo je 9.”

S úlevou jsem dala hubana tatkovi, ze jsme to stihli!  Předal mi zavazadlo a řekl : “ S pánem Bohem.”

Já se usmála a uvědomila si, jak to byly trefná slova! Já opravdu citila, že to byla týmová prace! Diky BOŽE, moje hlavo, řidiči a Tati, za podporu v tomto maratonu! Zvladli jsme to!

Nikdy se nevzdavej, ikdyz to vypadá nemožné! Vzdy existuje možnost!

Máš období, kdy ti přijde, že jde vše proti tobě? Napiš mi o tom, najdeme společnou cestu, jak z toho ven.

Tvoje Zuzzi!

 

Leave a Reply