+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

1 Jul 2018

Kundalini Mantra a její síla

//
Comments0

Zpívání manter z kundalini jogy se pokládá za meditaci a může i zahrnovat mudru, dýchání určitým způsobem a zvuk slov.
Správná výslovnost těchto prastarých slov Kundalini jogy rozvibrovává různé části patra v ústech, dotýká se bodů meridiánů, a tak harmonizuje a stimuluje různé části těla a mozku, poslouchání těchto zvuků uvnitř sebe plus ten čas, který věnujeme zpívání, to vše kombinováno vás přivede do bezpečí vnitřních stavů vědomí (osvícení) a změny.

Přečtěte si tyto prastará slova mantry, překlad a co mohou vnést do vašeho života. Rozhodněte se, kolik dnů jste ochotni věnovat se této praxi – čas dne a počet.

Na patře úst je 84 bodů napojených na meridiány v těle, které jazyk při zpívání stimuluje. Tyto body rozvibrovávají podvěsek mozkový a šišinku v mozku, přímo a nepřimo tak ovlivňují hormonální funkci – nálady, emoce, chování, fyzické zdraví.

Zpívání manter / meditace
3 min – ovlivní elektromagnetické pole, oběh a stabilitu krve

7 min – schéma mozku se začne měnit a magnetické pole kolem těla zesílí

11 min – začnou se měnit nervy a hormonální systém

22 min – 3 mysli se harmonizují a začínají spolupracovat, podvědomí se začne pročištovat

31 min – žlázy, dech a koncentrace ovlivňují všechny buňky a rytmus v těle. Hormononální sekrece jsou plně v rovnováze.

62 min -stimuluje přední lalok mozku, šišinku a hypofýzu -podvěsek mozkový. Pracujeme skrze fyzické tělo, emoce a mentální stavy jsou pak v komunikaci s aspekty božství uvnitř sebe.

• 2 1/2 h -mění duševno v poměru s nás obklopujícím magnetickým polem, takže podvědomá mysl se pevně zakotví v novém vzoru obklopující vesmírné mysli. Totálně přetvoříte svojí psychiku, duševno

Zpíváme:

• trvá 40 dnů změnit zvyk

• 90 dnů potvrdit si nový zvyk

• za 120 dnů  se nový zvyk stane námi

• za 1,000 dnů mistrně ovládneme nový zvyk


Mantra : Mantra lásky a zdraví

RA MA DA SA dokáže vyvolat zdraví ve vašem vědomí tím, že vnáší tuto silně léčivou vibraci do vaší mysli.  Léčivá vibrace Ra Ma Da Sa vám pomůže vytvořit  a ukotvit vzorec zdraví ve vašich jemnohmotných tělech a následně i v tom fyzickém.  Její poslech přináší pocit bezpečí, který aktivuje naše sebe-léčící schopnosti. Pravidelné poslouchání nebo zpívání této mantry prostupuje do našeho podvědomí, které na oplátku potom automaticky ovlivňuje naši vědomou mysl. Ra Ma Da Sa se nazývá Sušumna mantra. Obsahuje osm zvuků, které stimulují proud Shakti v hlavním kanálu páteře a ve spirituálních centrech.

RA – Slunce princip Ohně

MA –  Měsíc/ princip  Vody

DA  – příjemce Sá/ princip Země

SA – jednotnost/ princip Vzduchu

SA – jednotnost, celek

SEJ – Duch, energie

SO – manifestace

HANG – zkušenost Tebe. Hang je tím, co je nekonečné, vibrující a pravé.

Mantra  RA MA DA SA SA SEJ SO HANG transformuje tělo, které je nevyrovnané a nezdravé, do těla harmonického a zdravého. Jako v Davidově Hvězdě – symbolu dvou propletených trojúhelníků – tato mantra propojuje ducha s hmotou. Zpívání nebo poslech této mantry odstraní depresi a znovu oživí váš svět. Je nadčasová. Fungovala v minulosti, funguje teď a bude fungovat i nadále. Není spojena s žádným časem, místem, prostorem nebo určitou podmínkou. Jakmile s ní budete pracovat, bude pro vás fungovat. V okamžicích úzkosti, strachu nebo starostí bude vaším ochráncem. Dodá vám silný pocit vlastního středu.

 

Leave a Reply