+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

23 Jan 2020

Zuzzi Husarová je na prodej

//
Comments0
/

Zuzzi Husarová je na prodej! Ale ne… Nemyslím tím já, ale ebook.

Chci, aby si každý člověk mohl dovolit žít spokojený partnerský život, dělat práci, která ho baví, mít dostatek financí na cestování a realizovat svůj sen. Spousta z nás ale zapomněla snít.

Sice jsem nadšená z osobního růstu (knížek, videí, přednášek), ale žít sny někoho jiného nikdy nepřinesou štěstí nám samotným. (Nekonečné se koukání na Success stories ostatních a nic nedělat a jen snít mám za sebou!)

Je třeba budovat svůj vlastní sen. A k tomu je potřeba praktická a jednoduchá kniha, která tě krok po kroku navede!

Pokud budeme totiž jen pasivně přijímat informace, naše realita se opravdu nezmění.

Jako koučka jsem pochopila, že to, co se naučím dnes a nedám dnes do praxe je v povětšině za

sunuto do šuplíku, do kterého se už nikdy nepodívám /nebo ano, když uklízím ve skříních/

Společně s mindfulness jsem přišla na to, že se vše vrací ke kořenům a to je náš dech, náš přítomný okamžik. Cestování mi pomohlo uvědomit si, že možná je to v Peru, Mexiku, Ekvádoru, Bolívii nebo Španělsku víc rozmanité, ale lidi mají ty stejné problémy, jako my, jen jsou víc emotivnější /protože jsou latino a mají to v krvi:)/

Všechny techniky, které jsem ve svých posledních 15 let aplikovala vedou k jedné a jediné věci: být spokojení a štastní s tím co je a zároveň dál snít a tvořit si s nadšením to, co si doopravdy přejeme.

V roce 2012 jsem pracovala jako kouč pro ministra cestovního ruchu v Peru. Jezdili jsme po různých projektech celého regionu Cusca, džungle, hory, moc mě to bavilo. Zároveň mi přineslo uvědomění, že ikdyž je někdo úspěšný v práci, jsou další aspekty života (osobní život, vztahy, zdraví), kde to tak růžové není a musí na tom pracovat, jinak ho to semele i v té práci.

V r. 2014 jsem se rozhodla začít pracovat jako Mindfulness mentorka pro World Peace Initiative v Belgii a reprezentovala jsem tak ČR v Jižní Koreji na Mezinárodním summitu míru. Byla to pro mě velká zkušensot. Společně s jednou Chorvatkou(dirigentkou) jsme byly jediné ženy (a já nejmladší!)z Evropy. Připadala jsem si, že na to nemám. Všichni byly majitelky nadací a velkých škol, institucí a já? V Soulu jsem zjistila, že to byla moje pochybnost o vlastní hodnotě, kterou má skoro každá z nás, sem a tam. To, že mě pozvaly bylo přece znamení toho, že na to mám! Ale namísto toho jsem se srovnávala s ženama, kterým bylo 60 a víc a už toho hodně dokázaly. Nedokázala jsem vidět, že se začínající běžec přece nemůže srovnávat s olimpionikem. Tohle srovnání vždy skončí špatným pocitem. Ale ta moje mysl to stejně udělala.

Uvědomila jsem si, že většinu času stavíme naši hodnontu na tom, co jsme zbudovaly a ne na tom, kdo doopravy jsme. TO byl můj velký milník, kde jsem resetovala svoje nastavení a zjistila, že je třeba stavět zevnitř ven a když já toto transformuji u sebe, tak můžu pomoct mnoha ženám.

Proto jsem založila Mind coaching školu, Mind coaching online program na Sebevědomí, Vědomé vztahy, Hubnutí nebo Mindfulness programy, abychom se mohli všichni naučit tajemství, které jsem tenkrát v Soulu pochopila.

Moc se těším, že toto tajemství předám dál v této praktické příručce, kterou si může otevřít nejen každá žena, ale i muž a najít spoustu odpovědí na otázky, které jí/mu nenechají dlouho spát. Vytvořila jsem ji tak, aby mohla být neustále pro nás ženy v kabelce a mohly jsme do ní zaznamenávat naše sny a myšlenky, stejně tak jako se zpětně ke svým cílům vracet.

Ebook Koučem sama sobě je momentálně na prodej a pracuji už i na jeho tištěné verzi! 

 

Leave a Reply