+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

4 Nov 2018

Jak to všechno začalo aneb Jak jsem se stala Peace Agentem

//
Comments0

Jak jsem se stala Peace Agentem? Proč jsem měla touhu měnit svět?

Bylo to něco, co mě lákalo už od mala. Zachraňovala jsem naklované myši od slepic, hlemýždě na zahradě, pavouky na záchodě. Měla jsem potřebu být neustále propojená s přírodou a mít pocit, že jsem potřebná a pomáhám.

Myslím si, že takový pocit máme každý z nás. Někdy na cestě našeho života ho slyšíme víc než kdy jindy. Já ho slyšela nejhlasitěji, když mi bylo 26 a odešla jsem do Peru hledat svůj smysl života. Myslela jsem si, že                                                      ho najdu tam venku, ale opak byl pravdou.

Když jsem získala svoje první stipendium na Mindfulness výcvik do Thajska, byl to pro mě po dvou letech hledání, co vlastně na této planetě mám dělat a jaký je můj smysl, konečně první krůček k mojí cestě. Tam všechno začalo. Co se tam všechno dělo? To můžeš vidět v tomto videu.

Retreaty (pobyty) jsou skvělým nástrojem, jak se soustředit jen na sebe a urovnat si věci v hlavě. Zbavit se chaosu, vyplavit emoce a mít čisto nejen v hlavě, ale hlavně v srdci, které nás vede správně.

Chceš se účastnit podobného pobytu na Kanárských ostrovech? Můžeš se přihlásit tady


Leave a Reply