InstructorZuzzi Husarová
TypeOnline Course
Price450 Kč
Buy Now

Mindful bracelet

Name

Lastname

Email

Phone

Address

Additional Note

Amount

Total Price

notice
loading

Ručně vyráběné náramky ze semínek Rudrakshi, polodrahokamů, lávového kamene a svarovsky jsem začala vyrábět na Bali. Kameny a semínka jsem si nechala očistit na posvátném místě chrámu Tanah Lot. Mimo to, speciální semínka rudrakši mají v sobě po tisíce let duchovní a léčivé účinky a vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, duši a mysl.

Když jsem se přestěhovala na Kanárské Ostrovy, zjistila jsem, že přímo ostrov Gran Canaria, má velmi silnou energii. Je to z důvodů sopečného původu ostrovu a původního obyvatelstva kanárských ostrovů, kteří se zabývali rituály v souladu s matkou zemí. Proto jsem začala vyrábět náramky také z materiálů z lávových kamenů kanárského ostroa a dalších polodrahokamů, energetizovaných na místech jako je Rocke Nublo nebo Juncalillo.

Daruj sobě nebo svým blízkým dárek s unikátním záměrem a afirmací přímo na míru, která mi chanellingem pro tebe přijde.

Můžeš si nechat udělat náramek na zakázku, s tématem ODPUŠTĚNÍ, HARMONICKÉ RODINNÉ VZTAHY, HARMONICKÝ VZTAH S PARTNEREM, SOULMATE (nový duchovní partner), ZDRAVÍ, BOHATSTVÍ, VNITŘNÍ KLID, SPOKOJENOST ATD.

Náramky jsou dělané v meditaci a podle tvého příběhu jsou vyladěné na řešení situace. Získáš k němu i unikátní afirmaci pouze pro tebe.náramek

Vždy když se na náramek podíváš, afirmaci si v duchu řekneš. To ti pomůže k vyladění situace. Situace se tak rychleji vyřeší k tvému přání.

Náramek VNITŘNÍHO KLIDU si klienti často objednávájí, aby se naučili byt v přítomném okamžiku. Pri každém pohledu na náramek se zhluboka nadechnou a uvědomí si svoje centrum (podrobný popis, jak s náramkem pracovat, získas pri jeho nákupu, info do e-mailu nebo krátký telefonní rozhovor). Uvědomí si svoje myšlenky a vrátí se zpět do přítomnosti. To jim pomáhá nedělat si zbytečné starosti a mít více energie (neztrácí ji nad zbytečným přemýšlením o věcech, ktere jeste ani nenastaly)

Náramek se záměrem : cena 450,- plus poštovné

Náramek se záměrem a unikátní osobní afirmací: cena 888,- plus poštovné

objednejte si ho na info@zuzzihusarova.cz nebo klikněte vpravo na objednat