InstructorZuzzi Husarová
TypeOnsite Course
Price987 Kč
Buy Now

Božský náramek

Name

Lastname

Email

Phone

Address

Additional Note

Amount

Total Price

notice
loading

Ručně vyráběné náramky z lávového kamene, semínek rudrakshi a minerálů jsem začala vyrábět na Bali. Kameny a semínka jsem si nechala očistit na

posvátném místě chrámu Tanah Lot. Mimo to, speciální semínka rudrakši

mají v sobě po tisíce let duchovní a léčivé účinky a vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, duši a mysl.

Když jsem se přestěhovala na Kanárské ostrovy, zjistila jsem, že přímo ostrov Gran Canaria, má velmi silnou ženskou energii. Je to z důvodů sopečného původu ostrovu a původního obyvatelstva kanárských ostrovů, kteří se zabývali rituály v souladu s matkou zemí. Proto jsem začala vyrábět náramky také z materiálů z lávových kamenů kanárského ostrova a dalších polodrahokamů, energetizovaných na místech jako je Rocke Nublo nebo Juncalillo.

Daruj sobě nebo svým blízkým dárek s unikátním záměrem a afirmací přímo na míru, která mi chanellingem pro tebe přijde.

Můžeš si nechat udělat náramek na zakázku, s tématem PROSPERITA, ÚSPĚCH, SEBEVĚDOMÍ, VNITŘNÍ KLID A SOULMATE.

Náramky jsou dělané v meditaci a podle tvého příběhu jsou vyladěné na řešení situace. Získáš k němu i unikátní afirmaci pouze pro tebe.

Vždy když se na náramek podíváš, afirmaci si v duchu přirozeně řekneš a tím se ti bude měnit tvůj mindset (staré CD). To ti pomůže k vy

ladění situace a přeprogramování tvého podvědomí. Situace se tak rychleji vyřeší k tvému přání.

Náramek VN

ITŘNÍHO KLIDU si klienti často objednávájí, aby se naučili byt v přítomném okamžiku. Pri každém pohledu na náramek se zhluboka nadechnou a uvědomí si svoje centrum (podrobný popis, jak s náramkem pracovat, získáš při jeho nákupu, info do e-mailu nebo krátký telefonní rozhovor).

Díky těmto náramkům klienti získávají větší vnitřní klid a mohou praktikovat Mindfulness během celého dne. To jim pomáhá nedělat si zbytečné starosti a mít více energie (neztrácí ji nad zbytečným přemýšlením o věcech, ktere ještě ani nenastaly)

Náramek ÚSPĚCHU si ženy objednávají hlavně v momentě, kdy pracují na rozjezdu svého podnikání a chtějí mít neustále na paměti, jaká je jejich mise.

Náramek se záměrem a unikátní afirmací : cena 987,- plus poštovné

Objednat je možní na: info@zuzzihusarova.cz nebo klikněte vpravo na objednat.