InstructorZuzzi Husarová
TypeOnsite Course
PlaceON-LINE
Price2490 Kč
Buy Now

E-BOOK Koučem sama sobě

Name

Lastname

Email

Phone

Address

Additional Note

Amount

Total Price

notice
loading

Tento E-book se 40 stranami mých nejlepších koučovacích technik a zkušeností za posledních 15 let ti přinese pozitivní změnu do tvého života.

NABUŠENÝ EBOOK: Zjisti ty nejefektivnější techniky z mé 15 leté praxe z dálného Peru, Mexika či Thajska, všechno na jednom místě!

Co e-book obsahuje?

 1. Historia a současnost koučinku
 2. Co je to Mind Coaching
 3. 7 způsobů jak si udržet pozitivní myšlení
 4. 12 klíčových pravidel úspěchu
 5. 9 Koučovacích technik do kapsy
 6. Meditace Mindfulness a její 3 efektivní metody
 7. Pozitivní přístup a každodenní praktické techniky

Co se naučíš díky četbě tohoto ebooku?

• Koučinkové techniky pro lepší komunikaci s okolím

• Vizualizace svých snů – jak proměnit své sny v realitu

• Jak se zbavit lenosti a přinést disciplínu do života

• Domácí radosti – úkoly díky kterým si svojíš nové pozitivní metody 

Co ti e-book přinese:

 • techniky pro lepší komunikaci s partnerem, dětmi či kolegy
 • metody pro vytváření svých vlastních hranic
 • manifestování ve tvém životě svých přání a snů
 • klidnější myšlenky
 • pozitivní přístup k životu
 • odlehčení

Něco o autorce

Ing. Zuzzi Husarová je mezinárodní speaker, peace architekt, certifikovaný NLP kouč, Mindfulness mentor a women leader. Je zakladatelkou unikátní metody Mind Coaching™, on-line programu Umění meditace™ ve 3 jazycích, organizátorkou Mindfulness tour s nejlepšími přednášejícími světa.

Koučuje, mentoruje, organizuje koučovací výcviky, pobyty pro ženy a firemní školení v ČR i v zahraničí.

Její 15 letá praxe v osobním rozvoji z celého světa ji staví mezi špičky v oboru. Spolupráce s ministrem cestovního ruchu v Peru, Mindfulness mentoring v Belgii, reprezentace ČR v Jižní  Korei na Mezinárodním summitu míru jsou jen drobné příklady toho, co jako mladá žena s Inženýrským titulem dosáhla. Momentálně působí on-line z Kanárských ostrovů a ve volných chvílích tančí salsu, tvoří raw dezerty a nebo objevuje zákoutí Jižní Ameriky.

Co říkají čtenářky

“Děkuji mnoho za vas E-book.
Jsem vizualne zalozena osoba, jsem graficka designerka a tak je pro mne vizualizace nejsnazsi a nejlepsi zbusob, jak se posunout dal a vizualizovat si sva prani. Tyto cviceni se mi v knize hodne libi a funguje to skvele. Delala jsem si poznamky a premyslim, ze si je zase napisu na zrcadlo a budu si je kazde rano / vecer opakovat.
Libily se mne cast o prirovnani sveho zivota k filmu a projektoru. Sceny, ktere si tvorim ja sama.
7 zpusobu jak na pozitivni mysleni, praktikuju a na sklonku dne se hodne tesim na to, ze dopreju svemu telu cviceni na zada, ktere me hodne boli ze sedaci prace. Praktikuju kazdy den a citim ohromny posun. Telo to prijmne uklidni a naladi se spanek. Zkousela jsem cviti i rano, ale nemohu, protoze se me pak chce spat a nejsem vubec vykonna:))
Nektere kapitoly jsem predvidala, odpovidala jsem si na ne uz dopredu ve vasich cvicenich a pak najednou nasledovaly:))
Stagnujici mysl – vysvetleni pojmu minulost / budoucnost. Zamyslet se nad timto doslova a prece je to tak krasne jasne:)
Zkoumat slova uspech a stesti me taky dost bavilo. Jen sama za sebe jsem nasla tolik nyanci. Jak se ty slova daji vnimat v ruznych kontextech.
Dekuji za prinos v mem zivote, tato kniha je velmi prakticka a konecne jsem zavedla spoustu teoretickych veci, o kterych jsem vedela do praxe. Tesim se, ze budu praktikovat kazdy den, ze si to cele jeste nekolikrat projdu a najdu si svuj ritual.”
Andrea