+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

20 Oct 2017

8 úžasných cvičení pro rozvoj ženské energie

Ať už jsi žena hledající hlubší spojení se svojí ženskostí nebo muž, snažící se vyvážit svoji mužskou energii, zde je 8 cvičení ke zvýšení ženské energie:

1. Začněte se hýbat!

Ženská energie je energií pohybu. Oceány, hurikány a vzorce počasí jsou opravdu dokonalými metaforami pro ženskou energii, protože jsou neustále v pohybu, vždy se mění a posouvají.

Pokud jste uvízli v kanceláři nebo jste na chvíli fyzicky stagnovali, měli byste dostat své tělo do pohybu.

Ať už půjdete na procházku do lesa, zajdete si na jógu nebo budete bláznivě tančit ve spodním prádle na vaši oblíbenou hudbu v ložnici, vaše ženská energie bude vždy aktivována právě pohybem.

IMG_7172

2. Kalhoty dolů!

Protože ženská energie je čisté proudění a pohyb, nemá ráda omezení a pnutí. Ženy nemají rády rozkazy o tom, jak se mají cítit stejně tak, jako hurikán odmítá být zabalen do dárkového papíru.

Jeansy a kalhoty mají právě tuhle omezující tendenci. Vyzkoušejte tzv. ‘kalhotový detox’ a dejte slib samy sobě, že po dobu jednoho měsíce budete nosit pouze sukně nebo šaty.

Zjistěte, jak se cítíte. Je snadnější proudit životem? Cítíte se méně omezovány a více žensky? Možná jste objevily, že je lepší dát kulturní trendy stranou a nahradit je měkkými, vzdušnými látkami, které hmatatelným způsobem odrážejí neustále se pohybující prvek ženské energie.

IMG_6931

3. Čas pouze pro ženy

Záměrné vynaložení času s ostatními ženami dobíjí vaši ženskou energii ve velkém měřítku.

Děje se opravdu něco úžasného, když jste výhradně pouze s lidmi svého pohlaví. Je totiž mnohem snažší odložit masky a být sami sebou právě takoví, jací jste. Můžete to vyzkoušet na karibském pobytu pro ženy.

IMG_6927

4. Mějte více orgasmů

Zatímco muži vyčerpávají svoji mužskou energii tím, že ejakulují příliš často, ženy skutečně prospívají, čím více orgasmů dosáhnou.

Jelikož to poslední dobou zažívám velmi intenzivně, můžu vám říct, že určitě oceníte Více kreativity, více emocionálního spojení, jemněji naladěná intuice… výhody jsou opravdu nekonečné. Pokud v intimitě něco vázne, můžeme se společně podívat na to, jak sladit intimitu s partnerem. Napište si o konzultaci.

IMG_7201

5. Upřednostněte přijímání

Mužská energie je pronikavá energie. Ženská energie je vnímavá energie, která se otevírá.

Tím, že přijmete lásku/energii/pozornost, vaše hluboká vrstva ženské energie se zaplní. Neznamená to nutně sexem (ačkoliv to určitě pomáhá). Můžete si zajít na masáž, pedikúru, koučink, víkend pro ženy nechat se rozmazlivat všemi smysly. Nebo si můžete nechat naplánovat víkend od partnera(říct mu vaši představu a zbytek nechat na něm) či ho poprosit o udělání večeře. Přenechat kontrolu nad věcmi partnerovi.

Například v masáži jsou vaše dýchání a relaxace, které dovolí vašim masérům proniknout hlouběji pod vrstvy stresu, hluboce naplňující a přínosné pro vaši ženskou energii.

Takže vytáhněte diář a zarezervujte si čas ve svém nabitém programu jen pro sebe třeba víkendovým pobytem pro ženy! 

IMG_7166

6. Znovuspojení

Ženskost se pojí především skrze slovní komunikaci (s mužským spojením převážně dotykem a sexuálním přístupem).

Není žádným tajemstvím, že jakmile se ženy dostanou do puberty, začne je mnohem více fascinovat častá a účinná komunikace se svými vrstevníky.
Ženskost je ve vás také živena a hýčkána dlouhými setkáními s vašimi nejbližšími (maminka, tátínek, sourozenci, blízcí přátelé, atd.)

Takže vypněte televizi, zavolejte někomu nebo běžte na kafe s kamarádkou, na které vám záleží a pokláboste o svých jedinečných a zároveň odlišných životech. Raději si povídejte bez nějakého určitého cíle než abyste cíleně mluvili o tom, co je u vás nového a jak se máte od té doby, co jste spolu mluvili naposledy.

IMG_7110

7. Rozmazlujte své smysly!

Mužskost se často ztrácí v myšlení, zatímco ženskost se může snadno zatoulat v oblasti smyslů.

Chcete-li se znovu spojit se svou ženskou energií, rozmazlujte své chuťové pohárky například tím, že si dáte čokoládu, uděláte si výborný bylinkový čaj a dopřejete vašim chutím výborné jídlo, které milujete. Vychutnávejte si všechny pocity doteku při nakupování všech těch měkkých a příjemných látek. Můžete také navštívit například trhy v Mexiku a proniknout do všech různorodých tvarů a vůní lahodných pokrmů, kterými budete obklopeni.

‘Vypadnětě’ ze své hlavy a nalaďte se záměrně na své tělo a své smysly.
IMG_7205

8. Tvořte!

Mužská energie je destruktivní energie, zatímco ženská energie je energií tvořivosti.
Chcete-li změnit svou rutinu a dopřát si příjemnou změnu, začněte malovat, napište báseň, udělejte si něco na Vánoce nebo připravte skvělé jídlo pro sebe a vaše blízké.
Ta píseň či jídlo nemusí být nutně perfektní, zkrátka potřebují být jen vytvořeny. Nechte odejít všechna očekávání a tvořte zkrátka jen pro tvoření samotné! 🙂

cose-da-fare-3

NAVÝŠENÍ VAŠÍ ŽENSKÉ ENERGIE VÁS VYLÉČÍ

Ženská energie je naneštěstí poměrně často považována za méně hodnotnou oproti mužské a to především v západní společnosti.
Ve skutečnosti není ani jedna důležitější než druhá. Jsou to dvě poloviny společně tvořící jeden celek. Navzájem se doplňují a vyvažují.

Nevyvážená mužská energie je vytváření úsilí o spokojenost, která nepřichází (např. stereotyp přepracovaného manažera, který stále pracuje a na sebe nemá vůbec čas).

Nevyvážená ženská energie je čistě požitkářská, je to přítomné smíření se s životem bez cílů (např. dvacetiletá dívka, která je závislá na drogách a absolutně závislá na ostatních, aby mohla v životě ‘fungovat’).

Co je ovšem smutné je fakt, že mužská energie je zdaleka více ‘ceněna’ oproti ženské energii. Lidé pracují více než kdy jindy a upírají si svá potěšení v životě. Možná tím dosáhnou více, co se kariérní oblasti týče, avšak mám pocit, že milujeme méně.

Pokud strávíme celý svůj život nekonečným závodem směrem ke zdánlivému cíli a zapomeneme cítit, milovat a vnímat radost, pak se možná ohlédneme a zjistíme, že žijeme prázdný život s lítostí a bez naplnění.

Jak přestat být otrokem svých omezujících přesvědčení? To vyřešíme společně na koucinku.

Tak běžte do toho! Do života! Vychutnejte si dnešek!

Ne ‘až’ dosáhnete svých finančních cílů nebo ‘jednou’ až nebudete mít tolik práce. Nemůžete přežívat jen z vaší vůle. Musíte se odměňovat už po cestě a to si také zasloužíte! 🙂

Věnováno Vašemu úspěchu,

Zuzzi

IMG_7173

Zdroj: https://www.jordangrayconsulting.com

Leave a Reply