+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

22 Nov 2016

5 Způsobů Jak Být Koučem Sám Sobě

Jak můžete dosáhnout vašich cílů a stát se koučem sami sobě? Jedny z věcí, které fungují jsou:

  1. Vytvořte si záměr – plánujte drobné, každodenní kroky vedoucí k cíli, ne jen cíl samotný
  2. Procvičte si mentální kontrast – představte si (vizualizujte) překážky, které budou stát v cestě a jak je překonáváte
  3. Stanovte si své cíle v rámci rozsahu – například ” Budu šetřit mezi 3000-6000,- Kč měsíčně” namísto všechno nebo nic “Já ušetřím 5000 Kč měsíčně”.
  4. Poznejte zákon malých čísel a odměňte se za docílení 10%, 20%, 30% a tak dále, směrem výše. Často totiž zapomínáme na odměnu a jedem na další cíl bez toho, aniž bychom si ho vychutnali.
  5. Používají technologii pro motivaci– vyzkoušejte motivační afirmace v aplikacích nebo pokud chcete např. začít běhat, vyzkoušejte runkeeper, při meditaci: Online meditace. Může vám to pomoct být úspěšní mnohem rychleji. Pomůže vám to mít záznam a sledovat, čeho jste dosáhli a to může být motivační. Můžete také vyzkoušet ONLINE koučink odkudkoliv.

Já osobně jsem dlouhou dobu aplikaci na běhání používala, jelikož jsem věděla, kolik jsem uběhla a to mě motivovalo běžet určitý počet kilometrů týdně. To stejné s meditací. Na začátku bych se vůbec bez meditačních nahrávek neobešla, jelikož moje myšlenky běhaly rychlostí blesku a nemohla jsem je zastavit jinak než, že mi v tom pomohl hlas meditačního guru.

Napište mi, jaké by to bylo a co by vám to přineslo do života, kdybyste si mohli pomoct sami. Právě pro vás dokončuji knihu Koučem sama sobě a už se moc těším, jak ji budete moct otevřít a využít veškerých úžasných technik, které pro vás mám za 13 let práce v osobnostním rozvoji nasbírané. Dozvíte se 5 efektivních koučovacích technik, konkrétní koučovací rozhovory s klienty a jejich nejčastější témata a to vás může inspirovat a pomoct vám uvědomit si, kde si stojíte a kde si chcete stát. Občas stačí jen malé nakopnutí. A tato kniha to určitě je. Napište si o ni už teď, bude pouze omezený počet výtisků.

Samozřejmě, že je to lehké si dát cíle (známe to z novoročního předsevzetí že:), ale horší je, je sami bez podpory dodržet. Jako bychom pro sebe byli tou nejhorší autoritou. Pokud budete chtít podpořit, napište si o ONLINE session. Kontaktujte mě. Těším se na vás!

Vaše Zuzzi

owning it (1)

 

Leave a Reply