+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

9 Feb 2018

5 kroků, které vám přitáhnou ideálního partnera

//
Comments0
/

… který Vás bude milovat

1. Milujte sami sebe 
Na světě není nikdo jiný,u kdo by si Vaši lásku zasloužil více než vy sama. Pouze po tom, co budete milovat a zbožňovat sebe, si Vaší vnější a vnitřní krásy začnou všímat ostatní. Podívejte se do zrcadla a řekněte nahlas té nádherné ženě: MILUJI TĚ BEZPODMÍNEČNĚ A ÚPLNĚ.

Můžete prohledat celý vesmír a pátrat po tom, kdo si více zaslouží vaší lásku a náklonnost více než vy sami. Takového člověka nenajdete. Vy sami, stejně jako kdokoli ve vesmíru, si zasloužíte především vaší lásku a náklonnost. -Gautama Buddhahappy woman

2. Znejte svůj životní cíl
Nečekejte, že Vám partner ukáže, kam byste měla jít. Hledejte v sobě a najděte odpověď. Může to být něco jednoduchého, jako „být šťastná“, i něco trochu složitějšího jako „vytvořit systém, který bude dávat štěstí ostatním lidem“, což je má vize.

IMG_6407

3. Mějte jasno o svém partnerovi
Víte, co vlastně chcete? Nesázejte na to, že svého ideálního partnera poznáte na první pohled. Jistě také nechcete nějakého moulu od vedle. Udělejte si seznam toho, jaký by partner měl být ve všech ohledech života. Mějte na paměti, že pokud to budou pouze povrchní vlastnosti, pak i takovýto partner může být povrchní. Pokud si napíšete pouze vnitřní vlastnosti, pak Vám jako partner může přijít bezdomovec.

3210637493_9d427d4e00_o

4. Mějte jasno o sobě
Podívejte se na seznam vlastností očekávaných od partnera a vyvažte tento seznam svými vlastnostmi. Ke každé položce, kterou požadujete od partnera, mějte něco, co Vy sama můžete nabídnout.
Abyste mohla přitáhnout svého ideálního partnera, musíte se stát svým ideálním já.

5. Uvolněte se
Nelamte tento proces přes koleno a uvolněte se. Muži rádi loví (i když to tak někdy nevypadá). Mějte partnera, protože ho chcete, ne proto, že ho potřebujete.

Happy-home

Plňte kroky v tomto pořadí!
Milujte sama sebe (aby Vás mohli milovat ostatní)

Poznejte svůj cíl (abyste hledala někoho, kdo jde stejným směrem)

Mějte jasno o partnerovi (abystei ho poznala, až ho potkáte)

Mějte jasno o sobě (abyste věděla, co nabízíte)

Uvolněte se (abyste nezapomněla na svůj život)

Pokud se chcete naučit milovat sama sebe mít jasno o partnerovi a mít jasno sama o sobě, můžete přijít na kurz Soulmate 25.2.2018.

https://zuzzihusarova.cz/course/soulmate2018/

Pokud

Leave a Reply