+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

5 Feb 2019

5 důvodů proč bys neměla chybět na pobytu pro ženy na Kanárských ostrovech!

//
Comments0

1. Co si budem… potřebujeme prostě na chvíli vypnout! Na chvilku nad ničím nepřemýšlet, nechat starosti a povinnosti někde daleko za sebou. Jedinečný pobyt na Kanárských ostrovech, na kouzelném místě uprostřed šumění palem a zpívání exotických ptáčků v Pranayama Home, ve společnosti úžasných žen! Na chvíli za sebou nechat telefon, emaily, problémy, rodinné spory… Teď je čas jen pro Tebe! Pobyt Ti může přinést hýčkání, ale i dobrodružství, díky kterému záskáš novou energii.

“Ráda bych Zuzzi poděkovala za úžasný transformační pobyt pro bohyně, plný meditace, jógy, sebepoznání a kreativního tvoření. Kromě pocitu pohody, uvolněnosti, větší sebedůvěry a nových kamarádek si sebou také odvážím mnoho nových znalostí, třeba jak správně meditovat a tím posílit svou vnitřní Bohyni, co udělat proto, abych se zbavila svých problémů, jak posílit svou sebelásku a hlavně jak žít přítomností :)”                                                                                                                               Mája

2.  Pobyt je skvělá příležitost pro všechny ženy, ať už máš ráda výzvy nebo si chceš opravdu jen odpočinout a nad ničím nepřemýšlet. Pobyt je obojím! Kanárské ostrovy jsou směsicí divoké přírody, ale i krásných romantických uliček, které se Ti zapíší do duše. Spolu s ostatními ženami si můžeš prožít divokost, ale i jemnost, zacvičit si jógu na pláži a vyzkoušet si meditaci v krásné přírodě.

“Pobyt se Zuzzi a Simčou byl nádherný a ohromně přínosný! Děkuji za tak příjemně strávený čas a vytvoření bezpečného prostředí pro sdílení i bolestných pocitů. Dozvěděla jsem se a pochopila hodně věcí a hlavně jsem po pobytu byla mnohem klidnější, vyrovnanější a měla víc jistoty a jasno v tom, v čem jsem na začátku měla strach a zmatek. Ještě jednou děkuji! :-)”

Jana Podobová, hudebnice

3. Potřebujeme se učit nové věci. Retreat je příležitostí, jak otevřít své srdce a mysl novým možnostem, novým nápadům, novým plánům a snům! Naučíš se osvobodit se od starých myšlenek a vzorců, a udělat pár nových kroků k životu, který si tajně přeješ, zatímco kolem Tebe bude vonět čerstvý vzduch hor a nedaleko uslyšíš vlny moře.

4. Potřebujeme trávit čas s podobně smýšlejícími lidmi. Obzvláště my ženy! Trávit čas v kruhu navzájem se podporujících žen je opravdu něco krásného a vyjímečného! Pokud jsi to ještě nezažila, čeká Tě bezpečný prostor, kde můžeš sdílet své pocity, sny, ale i strachy a výzvy, kde můžeš sdílet cokoli jen chceš a budeš vědět, že Tě ostatní neodsoudí, ale budou naslouchat. Budeš si užívat společné historky, společné snídaně či společný divoký salsa tanec mezi latinskými rytmy. Pokud se ženy spojí, vytváří se dokonce více serotoninu, díky kterému se potom cítíme mnohem lépe.

Zuzzi je skvělá! Pomůže vám odkrýt cestičky, které jste ani netušili, že máte a uvědomíte si spoustu věcí a to nejen o Vás samotných, ale i o světě kolem. Koučink se Zuzi přináší zkrátka radost, klid a co je nejdůležitější, uvědomění a akční kroky, které jsou důležité, protože nás efektivně a rychle posouvají k tomu, co si přejeme a chceme dosáhnout! Doporučuji!                                                                           Katherine 

5. Musíme si života užívat! Po takovém dobrodružsví a zároveň odpočinku, který zažiješ budeš nasátá láskou a pohodou a pokud si odneseš alespoň maličko, co se na pobytu naučíš, budeš vědět, jak se zrelaxovat, jak se zklidnit a zpomalit dech ve stresových situacích, uvědomíš si svoji hodnotu a budeš si ji uvědomovat každým dnem! Nenecháš po sobě šlapat, nenecháš se sebou vláčet, nenecháš sebou manipulovat! Protože víš co? Jsi sakra důležitá a záleží na Tobě! Záleží na tom, aby ses dokázala postavit sama za sebe v situacích, kde to není zrovna jednoduché a přesně to Tě chci naučit! Abys uměla říct NE, když to tak cítíš, aby ses naopak nebála říct životu ANO, když to tak cítíš, ale zatím se ještě bojíš. Chtěla bych, aby ses naučila zklidnit mysl a tím tak své tělo, aby ses potom mohla dívat na nejrůznější situace z jiného úhlu pohledu a možná nebrala občas něco až tak moc vážně. Chci, abys na retreatu zapomněla na všechen stres, aby ses ponořila do života tady a teď spolu s ostatními úžasnými ženami, a aby ještě dlouho po retreatu v Tobě zůstala ta obrovská síla, která se vytvoří, když se spojí jedinečné ženy!

Chci abys byla sama sebou, ve své síle!

Leave a Reply