+420 775 152 006
info@zuzzihusarova.cz

Mind Koučink

COACHING

Nabízím Vám unikátní metodu Mind Coachingu pro odstranění strachu a obav bránících nám dělat to, co skutečně chceme. Díky mind koučinku získáte sebevědmí, budete se mít ráda taková jaká jste a budete umět komunikovat bez hádek se svým partnerem. V případě, že partnera chceš, ujasníš si, jak si takovou spřízněnou duši představuješ a tím si otevřeš cestu novému partnerství. Oprostíš se s mou pomocí od negativních myšlenek, strachu, zklidníš se, a začneš si vážit v5 jazyků láskyíce sama sebe.

Máš zájem o Mind Coaching?

CO JE MIND COACHING?

MIND COACHING KOMBINUJE 3 DŮLEŽITÉ PILÍŘE, KTERÉ POZITIVNĚ OVLIVNÍ VÁŠ ŽIVIMG_6410OT A PŘINESOU VÁM RYCHLÉ A TRVALÉ VÝSLEDKY.

 1. Pozitivní myšlení – unikátní afirmace, trénink mysli, zaměření se na své talenty
 2. Koučinkové techniky – Neuro linguistické programování a další moderní koučovací techniky, které provádí změnu na vašem podvědomí
 3. Dhammakaya meditace – nejpraktikovanější meditace na světě, která vám pomůže ukotvit vás do klidu a pohody díky: dechové cvičení, vizualizace meditačního předmětu, manter a dalších technik…

PROČ ZROVNA MIND COACHING?

Díky Mind Coachingu poznáte sami sebe do hloubky:

  1. Na rozdíl od klasického koučinku mind koučink pracuje na úrovni vašeho podvědomí -trvalé změny a rychlé výsledky
  2. V kombinaci s meditací nastoupíte na vaši novou cestu, která vám přinese světlo, lehkost, budete vedení intuicí a dělat správná rozhodnutí v souladu s vaší duší

woman-walking-along-the-road-with-suitcase-and-balloons

BENEFITY MIND COACHINGU:

 1. Začnete respektovat sama sebe a získávát respekt od ostatních
 2. Naučíte se dobré zdravé návyky, jak správně meditovat, cvičit a správně jíst
 3. Získáte nadhled a odejde stres z vašeho života, zvládáte věci vkllidu
 4. Nebudete si věci brát osobně, budete je brát s humorem
 5. Trvale pocitíte mnohem více spokojenosti ze života, radosti a klid jak na duši, tak na těle
 6. Naučíte se být laskavá sama k sobě a tím i trpělivější ke svému okolí (děti, partner, rodina)

Těší mě zpětná vazba od klientů, kteří si všimli, že mnohem lépe zvládají každodenní situace, nenechají se rozhodit, neberou si věci osobně, dělají dobrá rozhodnutí, jsou si jisti sami sebou a cítí se naplněni.

NAŠE SPOLUPRÁCE V MIND COACHINGU

První sezení Mind Coachingu trvá většinou 60– 90 minut a rozebereme na něm podrobně Vaše téma. U

této metody je důležité si uvědomit, že za výsledky i to, co se Vám v tomto procesu děje, jste zodpovědní Vy sami. Já jako kouč Vás vedu procesem a podporuji na Vaší cestě růstu a pokud budete dělat vše, co si sami určíte, máte výsledky jisté.Two young businesswomen chatting with each other at office cafeteria

Další sezení trvají 60– 120 minut, podle tématu, kterého se budeme právě dotýkat. Postupujeme na nich k realizaci Vašeho cíle nebo odstraňování negativních emocí, které jsou nejvýznamnějším vnitřním zdrojem stresu, nespokojenosti a nemocí. Jde především o strach, vztek, hněv, nepřiměřenou úzkost, smutek, lhostejnost, sklíčenost, nechuť k životu, pocit osamocení, pocit viny a emoční bolest po rozchodu či ztrátě milovaného člověka. Další překážky (prokrastinace, lenost, nedostatek sebevědomí, sebejistoty, řešení maličkostí, přehnané obavy) bránící spokojenosti si zpracováváte postupně, spolu s posilováním Vašich silných stránek a uvědomováním a rozvíjením Vašich talentů.

Naučím Vás také transformační techniku mysli pomáhající trvale udržet vnitřní klid, se kterou pracujete po celou dobu Mind coachingu v podobě Dhammakaya Meditace.

PŘÍPRAVA NA PRVNÍ SEZENÍ MIND COACHINGU

Chystáte se pracovat na sobě, proto je třeba připravit hlavně sebe.Dopis sama sobě

Položte si otázky: Co je teď mým cílem? Jaké je moje téma? Kam se chci posunout? Co chci vyřešit? Jakého omezujícího programu, negativní emoce či vzpomínky se chci zbavit? Jak se chci cítit? Co chci ve svém životě změnit?

Máte-li jasno, čeho chcete na sezení Mind Coachingu dosáhnout, naše spolupráce je pak o hodně jednodušší. Pokud ne, pomůžu vám najít váš cíl, který je v souladu s vaší duší.

JAK DLOUHO TRVÁ CESTA OSOBNÍHO ROZVOJE?

Tady si dovolím tvrdit, že až do té doby, než naše srdce přestane tlouct. Je to celoživotní proces. Ovšem nastartování nebo posun tohoto dění je u každého člověka individuální. Někdo potřebuje jedno sezení, jiný více, někomu stačí několik měsíců, jiný se rozvíjí roky. Každý klient si to nastaví podle své intuice.Woman

Já Vám doporučuji minimálně PŮL ROKU, s tím že si zakládám na výsledcích a proto se domlouváme na spolupráci vždy o 8 sezení. Pro udržení nově nabyté energie bývá četnost sezení zpravidla jednou týdně. Je ovšem možná i dohoda dle možností klienta. Záleží na Vás, s jakým tématem přijdete a co chcete právě řešit. Pokud máte zájem pouze o jednorázové sezení, sami pocítíte, že s pravidelností koučovacích setkání se cítíte radostně, spokojeně a s nadějí řešíte všechny výzvy, které přichází.

VYUŽIJTE MIND COACHING PŘES SKYPE

Osobním Mind Coachingem Vás ráda provedu buď v Cancúnu, (Karibský záliv, Mexiko), kde působím přes zonline koucink referenceimu nebo v Brně. Sezení Mind Coachingu můžete absolvovat i online, nehledě na vaši aktuální zeměpisnou šířku. Výsledky s klienty dosahujeme úlně stejné a naopak ušetřený čas na cestě věnují sami sobě nebo partnerovi.

Chcete-li ve svém životě udělat změny a nevíte kde začít, domluvte si Mind Coaching ONLINE (Zuzzi -mind coaching). Sezení je stejně efektivní a Vy si při něm navíc užíváte pohodlí svého domova. Co na online koučink říkají klienti najdete zde

 

CENA MIND COACHINGU

První koučovací setkání (cca 30 min) Vám poskytnu, jako novému klientovi darem. Záleží mi na tom, abyste pocítili tu ohromnou hodnotu, jakou vám koučink do života může přinést.

Víte-li už, co od koučování čekat a máte-li jasný cíl, je cena stanovena podle rozsahu, charakteru služby a předpokládané délky spolupráce.

Studentům poskytuji koučování za zvýhodněné ceny.

CO PRO TO MÁM UDĚLAT, ABYCH ZAČALA?

Jsem si jistá, že Vám sezení Mind Coachingu vždy pomůže s tím, co právě řešíte. Ať už získat nové informace o sobě, odstranit strach, nebo posílit sebevědomí, abyste mohli činit významná rozhodnutí a naplnili tak svůj život novým životním nábojem.

Teď už si stačí napsat o první půl hodinu, kterou vám ráda věnuji darem, abyste opravdu zažili tu ohromnou hodnotu, kterou mind koučink do vašeho života přinese a pustit se do zábavné práce na sobě.

Podmínky koučinku najdete zde.

Moje koučovací závazky vůči vám najdete zde.

Zuzzi-2 (1)

 

 

S láskou

Ing. Zuzzi Husarová

Mind coach & Mindfulness mentor