InstructorZuzzi Husarová
Date29. 5. 2019
TypeOnsite Course
Time18:00-20:00
PlaceU Letenskeho sadu 6, Praha, Mindfulness Club
Seat0/15
Price650 Kč
Buy Now

Thai meditace

Name

Lastname

Email

Phone

Address

Additional Note

Amount

Total Price

notice
loading

Odstranění chaosu ze svého života – z domova, pracoviště a dokonce i ze své mysli – můžete jednoduše. Jak? Na tomto kurzu!

Thai Meditace Mindfulness je transformační technika, která léčí skryté důvody fyzických, emočních a životních problémů. Funguje tak, že se jednoduše vaše mysl naučí poslouchat a tím se lehce odstraní negativní myšlenky, které ovlivňují váš život a vaše zdraví, bohatství a radost. 

Pozitivním myšlením, meditací a relaxací můžete na své cestě udělat rozhodující krok.

Chceme-li změnit svůj život, nestačí se zaměřit jen na vnější faktory-zdravé jídlo, pití a dobré životní prostředí. Je třeba se zamyslet nad naším myšlením, emocemi a naším okolím (přátelé, partner a rodina).

Psychoneuroimunologie se zabývá studiem interakcí mezi duší a tělem a čím dál tím více prokazuje, že se tyto dva faktory vzájemně ovlivňují. Každá myšlenka, nálada i prchavá emoce uvolňuje neurochemické látky, které působí na náš organismus a které podmiňují naše pocity štěstí, radosti, klidu nebo naopak strachu, zloby či deprese.

Naše emoce hrají klíčovou roli v utváření našeho zdraví. Mnoho nemocí může být např. dlouhodobým stresem-způsobující žaludeční onemocnění, migrény…Výzkumy ukazují, že s řadou nemocí se můžeme vypořádat pouze  využitím síly našeho myšlení.

Naše myšlení a cítění může být stejně tak toxické jako nežádoucí jídlo. Žijeme-li v dlouhodobém stresu, trpíme úzkostí, zlobou nebo depresí, vysíláme k našim tělesným buňkám potenciální nebezpečné zprávy.

Přijďte se na kurz dozvědět jak můžete ovlivnit svoji náladu a pohodu v životě díky této jednoduché a účinné technice přímo od buddhistických mistrů z Thajska.

Co Vám kurz PŘINESE?

  • Tipy na dodání energie
  • Tipy na práci s negativními myšlenkami
  • 3 Klíče k Pozitivní přístup k životu
  • Vedená Relaxace, Thai meditace
  • Odpovědi na vaše dotazy ohledne Vaší meditační praxe

Jak bude kurz probíhat?

  • Celková délka kurzu je 2 hod
  • Interaktivní průběh založený na Vašich konkrétních situacích
  • Řízená meditace
  • Otázky

KDY: 29.5.2019 v 18:00

KDE: Praha Letná, U letenského sadu 6

CENA: 650 Kč

Co říkají účastníci kurzu:

“Jednoznačně přínosný a obohacující zážitek, za který jsem ráda a těším se na další setkání s lektorkou i s kurzem samotným. A doufám, že všechny nově nabyté informace využiji a někdy třeba i předám dál, stejně tak dobře jako lektorka nám. Barbora “

“Kurz byl velice zajímavý a nezapomenutelný. Ač celý den před kurzem byl strašný, tak po kurz jsem si mohl říct: “To byl zase krásny a povedený den. Martin”

“Kurz mi dal přesně co jsem si přál a ještě něco navíc, odcházel jsem s krásným pocitem radosti a uvolnění. Michal Trunečka”

Pro koho je obsah kurzu určen?

Kurz je určen pro vás, pokud jste neustále ve spěchu a stresu, slouží k uvolnění stresu a napětí, zklidnění myšlenek a získání pozitivní nadhled k životu.

Pokud máte někdy negativní postoj k životu, dlouhodobý pokles nálady, nedostatek energie, nevíte jakým směrem se dát, tento kurz vám přinese jasnost.

Jak se na kurz připravit?

Pohodlné oblečení, vodu, meditační polštář na pohodlné sezení (pokud máte), něco na poznámky a otevřenou mysl B-)