Instruktor Zuzzi Husarová
TypOnline kurz
Cena333 Kč
Objednat

Náramek Všímavosti

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Adresa

Poznámka

Počet

Konečná cena

notice
...

Ručně vyráběné náramky ze semínek Rudrakshi, polodrahokamů, lávového kamene a svarovsky jsem začala vyrábět na Bali. Kameny a semínka jsem si nechala očistit na posvátném místě chrámu Tanah Lot. Mimo to speciálně semínka rudrakši mají v sobě po tisíce let duchovní a léčivé účinky a vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, duši a mysl.

Daruj sobě nebo svým blízkým dárek s unikátním záměrem!

Můžeš si nechat udělat náramek na zakázku, s tématem ODPUŠTĚNÍ, HARMONICKÉ RODINNÉ VZTAHY, HtARMONICKÝ VZTAH S PARTNEREM, SOULMATE (nový duchovní partner), ZDRAVI, BOHATSTVI, VNITŘNÍ KLID.

Naramky jsou dělané v meditaci a podle tveho příběhu jsou vyladěné na řešení situace. Získáš k němu i unikátní mantru.náramek

Vždy když se na náramek podíváš, mantru si v duchu mužeš říct. Tím pomůžeš situaci rychleji vyřešit.

Naramek VNITŘNÍHO KLIDU si klienti často objednávájí, aby se naučili byt v přítomném okamžiku. Pri každém pohledu na náramek se zhluboka nadechnou a uvědomí si svoje centrum (podrobný popis, jak s náramkem pracovat, získas pri jeho nákupu, info do e-mailu nebo krátký telefonní rozhovor). Uvědomí si svoje myšlenky a vrátí se zpět do přítomnosti. To jim pomáhá nedělat si zbytečné starosti a mít více energie (neztrácí ji nad zbytečným přemýšlením o věcech, ktere jeste ani nenastaly)

Náramek bez záměru : cena: 333,- plus poštovné

Náramek se záměrem : cena 777,- plus poštovné

objednejte si ho na info@zuzzihusarova.cz nebo klikněte vpravo na objednat